
15 948 ₴
Тепер для посилених тренувань вам навіть не потрібно виходити з дому. Велотренажер Aveo Hop-Sport HS-2090H від Hop-Sport - це магнітний тренажер, зроблений з високоякісних матеріалів, який забезпечить вам продуктивні і комфортні заняття вдома. Компактний і одночасно дуже стійке устаткування є просто ідеальним пристроєм для регулярних фізичних навантажень і боротьби із зайвими кілограмами. З ним ви точно створите собі тіло своєї мрії. Велотренажер Aveo оснащується системою маховика з магнітним типом навантаження вагою 9 кг, яка гарантує ефективні заняття як новачкам, так і прокачаним користувачам.
Основні характеристики:
Киньте собі справжній спортивний виклик, щоб домогтися приголомшливих результатів! Тренувальний комп'ютер Aveo відображає дані таких показників, як актуальна швидкість, пройдену відстань, час тренування, спалені калорії і частота пульсу. Функція SCAN дозволяє переглядати дані окремих показників через певні інтервали часу.
Вимірювання пульсуОптимальна частота пульсу є головною умовою для досягнення вашої поставленої мети, оскільки надто високий пульс може призвести до перетренованості, а надто низька — до недостатнього результату від тренування. Так що, якщо вам важливий результат заняття - просто виміряйте пульс і намагайтеся його контролювати! З велотренажером Aveo це дуже легко. На кермі пристрою розташовані вбудовані сенсорні датчики — для вимірювання пульсу просто візьміться за них під час тренування. Через кілька секунд дані вимірювання відображаються на дисплеї.
Регулювання сидіння з вертикаліСидіння велотренажера Aveo регулюється по вертикалі, що дозволяє комфортно займатися на ньому як низьких, так і високим людям. Регулювання здійснюється шляхом ручного відгвинчування ручки під сидінням та її перекладу в потрібне положення. Також сидінні цього обладнання має ергономічну форму, завдяки чому ваші тренування будуть не тільки продуктивними, але і надзвичайно комфортними.
Регулювання сидіння з горизонталіУ моделі Aveo, крім вертикальної регулювання сидіння, у вас також є можливість відрегулювати сидіння з горизонталі, завдяки чому ви можете налаштувати тренажер ще краще у відповідності з вашими індивідуальними параметрами.
Система магнітної навантаженняСистема магнітної навантаження вагою 9 кг, використовувана в тренажері Aveo, гарантує вам настільки безшумні тренування, що ви зможете займатися на ньому навіть вночі, при цьому абсолютно не заважаючи своїм домочадцям.
Нековзні педалі з фіксуючими ременямиБезпека під час тренувань — один з ключових критеріїв для вибору спортивного обладнання. Під час тренування на велотренажері Aveo вам не потрібно турбуватися про правильному положенні або зісковзування ноги з педалей пристрою. Педалі покриті спеціальним нековзким матеріалом і оснащені фіксуючими ременями — тепер навіть під час найбільш інтенсивних занять ваші ноги не будуть зісковзувати з педалей.
Ручне регулювання навантаженняВелотренажер Aveo обладнаний системою ручного регулювання навантаження. Спеціальна ручка-регулятор розташована прямо під кермом пристрою. Ви можете легко вибрати будь-яку ступінь навантаження, яка підійде під ваш індивідуальний рівень підготовки. Відрегулювати її можна на будь-якому з 8 доступних рівнів, які роблять тренажер оптимальним варіантом як для новачків у спорті, так і для вже досвідчених користувачів.
Стабілізація тренажераСтабілізатори, прикріплені до основи устаткування, забезпечують стійкість навіть під час найбільш активних тренувань. Також вони володіють спеціальними вирівнюючими накладками, які дозволяють вам успішно тренуватися на будь-яких твердих поверхнях, включаючи не дуже рівні. Завдяки цьому ви можете бути абсолютно впевнені в безпеці і зручності своїх занять.
Легке переміщенняТепер після тренування вам не потрібно турбуватися про захаращеній кімнаті. Велотренажер Aveo обладнаний транспортувальними роликами, які забезпечують всьому пристрою зручність і легкість переміщення.
Держатель для бутылки с водойМы знаем, насколько важен комфорт во время тренировок. Поэтому велотренажер оборудован держателем для бутылок, который размещается под тренировочным компьютером. Вам не нужно покидать тренажер, чтобы достать освежающую воду - отныне во время тренировки она всегда будет у вас под рукой.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hop-Sport |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 26.5 кг |
| Вага маховика | 9 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Максимальна вага користувача | 120 кг |
| Призначення | Домашнє |
| Особливості | Транспортувальні ролики, Компенсатори нерівності підлоги |
| Тип | Вертикальний |
| Функции компьютера | Витрата калорій, Швидкість, Дистанція, Час, Частота пульсу |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 120 см |
| Довжина | 55 см |
| Ширина | 90 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 24 місяці |
| Дисплей | LED |
| Вимірювач пульсу | Так |
| Клас | Домашні |
| Конструкція | Вертикальні |
| Показання дисплея | Швидкість, час, дистанція, калорії, пульс |
| Розміри | 90x55x120 см |
| Регулювання | Сидіння з вертикалі, сидіння з горизонталі |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Транспортувальні ролики | Так |