
17 988 ₴
Горизонтальний велотренажер Hop-Sport Hop-Sport HS-035L Solo - це стабільне пристрій для домашніх тренувань, яке допоможе вам поліпшити свою фізичну форму не напружуючи суглобів. Це ідеальне рішення для людей, що мають проблеми з хребтом або колінними суглобами. Тренажер відрізняється сучасним дизайном і міцною конструкцією. Система магнітного опору вагою 10 кг забезпечує плавну тренування. Комфорт використання підвищується завдяки зручному регульованим сідла зі спинкою і разборчивому, зручному у використанні комп'ютера, який відстежує найбільш важливі параметри тренування. Максимальна вага користувача цього устаткування становить 135 кг
Основні характеристики:Показання комп'ютера: час тренування, пройдена дистанція, калорії, швидкість, пульс.
Тренувальний комп'ютер з підставкою для планшетаПеретворіть свої тренування в справжній виклик і слідкуйте за результатом! Тренувальний комп'ютер відображає швидкість, з якою ви рухаєтеся, відстань (поточне і загальне), час тренування, кількість спалених калорій і пульс. Завдяки функції SCAN параметри відображаються циклічно - це дуже допомагає, тому що без зупинки водіння ви повністю контролюєте своє тренування. Крім того, вбудована підставка під планшет або телефон дозволяє дивитися фільми або слухати улюблену музику під час тренувань.
Регульоване сидіння зі спинкоюКомфорт під час вправ - це один з головних аспектів! Завдяки можливості точно регулювати відстань між сидінням і педалями, ви можете легко налаштувати обладнання у відповідності з вашим ростом. Зручне м'яке сидіння і профільована спинка зроблять тренування на Hop-Sport HS-035L Solo ще більш приємною і комфортною.
Транспортні роликиПісля тренування вам не потрібно турбуватися, що ваша кімната все одно буде виглядати як тренажерний зал. Завдяки функціональним транспортним роликам, вбудованим в передній стабілізатор, ви можете легко переміщати велосипед в інше місце.
Вирівнюючі ніжкиМожливість точного вирівнювання тренажера, використовуючи ніжки, розташовані в задньому стабілізаторі, дозволяє усунути будь-які проблеми з нерівною поверхнею. Завдяки цьому ви можете бути впевнені, що машина стабільна і ваші тренування будуть комфортними та безпечними.
Сенсорні датчики пульсуПроверьте свой пульс с помощью чувствительных сенсорных датчиков, расположенных в рукоятках руля! Все, что вам нужно сделать, это положить на них руки, чтобы проверить частоту сердечных сокращений, и результат будет отображен. Будь то сжигание жира, улучшение физической формы или тренировка выносливости - оптимальная частота сердечных сокращений всегда поможет вам достичь желаемых результатов более эффективно.
Регулировка сопротивленияТренируйся как хочешь! Отрегулируйте уровень сложности в соответствии со своими предпочтениями - в этой модели у вас есть до 8 уровней сопротивления. Увеличьте или уменьшите сопротивление с помощью удобной ручки, расположенной под рулем.
Размеры велотренажераГоризонтальный велотренажер Solo может легко конкурировать с профессиональным оборудованием, а его размеры позволяют свободно и комфортно проводить тренировки. При этом Solo не занимает много места - поместится даже в небольшой квартире.
Система магнитного сопротивленияВ велотренажере Solo используется система маховика весом 10 кг. Упражнения на нем отлично имитируют катание на классическом велосипеде, причем делать это можно независимо от погоды. Система также делает устройство очень тихим. Во время тренировки можно послушать любимую музыку, подкаст или посмотреть фильм - на дисплее есть держатель для телефона или планшета.
Педали с фиксирующими ремнямиБезопасность во время тренировок важна! Поэтому, тренируясь с Solo, вам не нужно беспокоиться о том, что ваши ноги соскользнут с педалей. Нескользящая поверхность и фиксирующие ремни всегда будут надежно удерживать их на месте.
Держатель для бутылки с водойГидратация во время интенсивных тренировок - необходимость. Пить стоит медленно и небольшими порциями - это позволит поддерживать нужную температуру тела на протяжении всей тренировки. Под рулем велосипеда Solo находится держатель для бутылки с водой – вы можете взять воду или изотонический напиток, не прекращая тренировки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hop-Sport |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 32 кг |
| Максимальна вага користувача | 135 кг |
| Призначення | Домашнє |
| Особливості | Транспортувальні ролики, Компенсатори нерівності підлоги |
| Стан | Новий |
| Колір | Червоний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 111 см |
| Довжина | 130 см |
| Ширина | 55 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага маховика | 10 кг |
| Гарантія | 24 місяці |
| Дисплей | Монохромний LCD |
| Вимірювач пульсу | Так |
| Клас | Домашні |
| Конструкція | Горизонтальні |
| Показання дисплея | Швидкість, час, дистанція, калорії, пульс |
| Розміри | 111x55x130 см |
| Регулювання | Сидіння |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Тип | Горизонтальний велотренажер магнітний |
| Транспортувальні ролики | Так |
| Рівні навантаження | 8 |