









19 721 ₴
Велотренажер для найвимогливіших користувачів. Масивна конструкція забезпечує виняткову стійкість і високий рівень тренувань. Плавно працює система магнітного опору вагою 11 кг (з електронним керуванням), ергономічний дизайн, можливість точного регулювання сідла і кута повороту рульового колеса гарантують, що тренування на цьому тренажері буде максимально плавним, безпечної для колін і неймовірно тихою. Ви можете займатися навіть вночі, не турбуючись про те, що розбудіть домочадців. Багатофункціональний комп'ютер з сенсорним дисплеєм пропонує доступ до багатьох програм та функцій, таких як Body Fat, HRC, Recovery, завдяки яким ви зробите свої вправи ще більш ефективними. Крім того, модель Hop-Sport HS-060h Exige оснащена сенсорними датчиками для вимірювання пульсу.
Основні характеристики:
Прямий кут нахилу керма - залежно від вашого зростання і стилю їзди - зробить вашу тренування ще більш комфортною. Крім того, це дасть вашим рукам і зап'ястям оптимальне положення, щоб вони не піддавалися ризику неприємного оніміння під час їзди. Ви можете легко встановити кут повороту керма з допомогою регулятора, розташованого під тренувальним комп'ютером.
Протиковзкі педалі з фіксуючими ременямиБезпека під час тренувань дуже важлива! Тому, коли ви тренуєтеся на цьому велосипеді, не потрібно турбуватися про те, що ваші ноги зісковзнуть з педалей. Завдяки нековзним педалей 9,5 x 7 см з фіксуючими ременями вони будуть залишатися на місці весь час.
Тактильні датчики пульсуПеревірте свій пульс за допомогою чутливих тактильних датчиків в рукоятках! Результат вимірювання пульсу відображається на дисплеї. Під час тренувань все, що вам потрібно зробити, це покласти руки на датчики, щоб заміряти свій пульс. Правильний пульс є ключовим елементом тренувань. Будь-то спалювання калорій, поліпшення фізичної форми або зміцнення сил - оптимальна частота серцевих скорочень завжди допоможе вам досягти бажаних результатів більш ефективно!
Регульоване сидінняКомфорт під час вправ - це ключ до успішної тренуванні! На цій моделі можуть успішно тренуватися люди з високим зростанням, так і з низьким. Завдяки можливості точно відрегулювати сидіння по вертикалі і горизонталі, ви можете легко відрегулювати положення велосипеда у відповідності з вашої позою. Ергономічна форма сидіння зробить тренування ще більш приємною і комфортною.
Транспортні роликиПісля тренування вам не потрібно турбуватися про те, що ваш будинок все одно буде виглядати як тренажерний зал. Завдяки функціональним транспортним роликам, вбудованим в передній стабілізатор, ви можете легко переміщати обладнання в інше місце.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hop-Sport |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 32.5 кг |
| Вага маховика | 11 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Максимальна вага користувача | 150 кг |
| Призначення | Домашнє |
| Особливості | Транспортувальні ролики, Компенсатори нерівності підлоги |
| Система навантаження | Магнітна |
| Стан | Новий |
| Тип | Вертикальний |
| Функции компьютера | Витрата калорій, Швидкість, Дистанція, Час, Частота пульсу |
| Колір | Червоний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 140 см |
| Довжина | 100 см |
| Ширина | 59 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 24 місяці |
| Дисплей | Монохромний LCD |
| Вимірювач пульсу | Так |
| Клас | Домашні |
| Конструкція | Вертикальні |
| Показання дисплея | Час, швидкість, відстань, калорії, одометр, пульс, ват-контроль |
| Розміри | 140x59x100 см |
| Регулювання | Сидіння з вертикалі, сидіння з горизонталі, кута нахилу керма |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Транспортувальні ролики | Так |
| Рівні навантаження | 32 |