
34 936 ₴
Еліптичний тренажер Hop-Sport Hop-Sport HS-070C Buzz – єдина передньопривідна модель з електромагнітною системою навантаження в лінійці бренду, яка практично не має аналогів на ринку.
Орбітрек виготовлено з високим європейським стандартам якості з використанням сучасних компонентів, тому він задовольнить потреби самих вимогливих користувачів.
Машина стабільна, і завдяки масивній 51-кілограмової конструкції вона дозволяє проводити тренування на високому рівні будинку. Ергономічний дизайн і широкі нековзні педалі гарантують, що заняття на цьому орбітреку будуть комфортними, безпечними і не будуть створювати навантаження на коліна.
Масивна система махового колеса вагою 18 кілограмів працює дуже потужно, плавно, без ривків при зміні навантаження і, що не менш важливо, абсолютно тихо. 16 рівнів електромагнітного опору дозволяють поступово збільшувати інтенсивність тренувань, а це є запорукою швидкого досягнення довготривалих результатів.
Для моніторингу стану і додаткової мотивації орбітрек обладнаний функціональним комп'ютером і дисплеєм, на якому відображаються найважливіші показники тренування: час, відстань, швидкість, калорії, пульс. Ви можете контролювати швидкість серцебиття за допомогою чутливих сенсорних датчиків, розташованих на ручках стійок.
Після закінчення вправ Вам не потрібно буде турбуватися про те, що кімната залишиться схожою на спортзал. Еліптичний тренажер обладнаний транспортними коліщатками, за допомогою яких Ви з легкістю зможете перемістити обладнання. Тому досить зволікати, міняйте своє життя разом з Hop-Sport"!
Основні характеристики:

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hop-Sport |
| Країна виробник | Німеччина |
| Призначення | Домашнє |
| Система навантаження | Магнітна |
| Максимальна довжина кроку | 40 см |
| Конструкція | Цілісна |
| Вага маховика | 18 кг |
| Кількість рівнів навантаження | 11 - 25 |
| Функции компьютера | Дистанція, Частота пульсу, Час, Швидкість |
| Вага | 51 кг |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 169 см |
| Ширина | 62 см |
| Висота | 165 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Орбітрек електромагнітний |
| Розміри | 169x62x165 см |
| Рівні навантаження | 8 |
| Гарантія | 24 місяці |
| Показання дисплея | Час, швидкість, відстань, калорії, одометр, пульс |
| Дисплей | Монохромний LCD |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Максимальна вага користувача | 150 кг |
| Регулювання глибини кроку | Немає |
| Клас | Домашні |
| Вимірювач пульсу | Так |
| Довжина кроку | 40 см |
| Транспортувальні ролики | Так |