
31 988 ₴
Електромагнітний велотренажер Hop-Sport HS-100H Solid зробить ваші домашні фітнес-тренування приємними і, разом з тим, ефективними. Тренажер поставляється з амортизуючим килимком, який забезпечує стабільність під час тренування. Система магнітного опору вагою 14,5 кг робить пристрій плавним і безшумним, а нековзні педалі і стабілізуючі ніжки підвищують рівень безпеки під час тренування. Іншими перевагами цієї моделі є тренувальний комп'ютер з ЖК-дисплеєм і Bluetooth 4.0, зручне регульоване сидіння і сенсорні датчики, що дозволяють швидко вимірювати пульс. Максимальна вага користувача для цієї моделі становить 150 кг.
Основні характеристики:Комп'ютер пропонує 12 певних програм навчання, ручну програму, 4 програми HRC, програми з контролем серцевого ритму і програму WATT. Крім того, завдяки функціям Recovery Body Fat ви можете перевірити свою фізичну форму і виміряти жирові відкладення. Підставка під планшет, порт USB з'єднання Bluetooth 4.0 означають, що під час тренувань на велосипеді ви можете зручно користуватися своїм мобільним пристроєм і спеціальним додатком для навчання iConsole +.
Регульоване сидінняКомфорт під час вправ - це один з головних аспектів! На цій моделі можуть успішно тренуватися люди з високим зростанням, так і з низьким. Завдяки можливості точно відрегулювати сидіння по вертикалі і горизонталі, ви можете легко відрегулювати положення велосипеда у відповідності з вашої позою. Ергономічна форма сидіння зробить тренування ще більш приємною і комфортною.
Транспортні роликиПісля тренування вам не потрібно турбуватися про те, що ваш будинок все одно буде виглядати як тренажерний зал. Завдяки функціональним транспортним роликам, вбудованим в передній стабілізатор, ви можете легко переміщати обладнання в інше місце.
Сенсорні датчики пульсуПроверьте свой пульс с помощью чувствительных сенсорных датчиков, установленных в рукоятках руля! Все, что вам нужно сделать, это положить на них руки, чтобы проверить частоту сердечных сокращений, и результат будет отображен. Будь то сжигание жира или тренировка выносливости - оптимальная частота сердечных сокращений всегда поможет вам достичь желаемых результатов более эффективно.
Выравнивающие ножкиВозможность точного выравнивания оборудования с помощью ножек, установленных в заднем стабилизаторе, позволяет устранить любые проблемы с неровной поверхностью. Благодаря этому вы можете быть уверены, что тренажер устойчив и ваши тренировки будут комфортными и безопасными.
Мат под тренажерВ комплекте с тренажером вы получаете защитный коврик, который обеспечивает звукоизоляцию во время тренировки. Благодаря нескользящей губке снизу мат стабилизирует поверхность для интенсивных тренировок. Кроме того, это поможет вам защитить пол от царапин и грязи. После выполнения упражнений коврик можно легко свернуть и убрать вместе с оборудованием.
Телеметрический поясКроме того, компьютер позволяет измерять пульс с помощью беспроводного телеметрического пояса, совместимого с велотренажером (пояс в комплект не входит, приобретается отдельно)
Система магнитного сопротивленияВелотренажер Host использует систему магнитного сопротивления весом 7 кг. Упражнения на велотренажере отлично имитируют катание на классическом велосипеде, причем делать это можно независимо от погоды. Система маховика делает устройство очень тихим.
Нескользящие педали с фиксирующими ремнямиБезопасность во время тренировок важна! Когда вы тренируетесь на этом велотренажере, вам не нужно беспокоиться о том, что ваши ноги соскользнут с педалей. Они покрыты нескользящим материалом и оснащены фиксирующими ремнями - как бы интенсивно вы ни тренировались, ваши ноги останутся на месте.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hop-Sport |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 38 кг |
| Вага маховика | 14.5 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Максимальна вага користувача | 150 кг |
| Призначення | Домашнє |
| Особливості | Транспортувальні ролики, Компенсатори нерівності підлоги |
| Система навантаження | Магнітна |
| Стан | Новий |
| Тип | Вертикальний |
| Функции компьютера | Витрата калорій, Швидкість, Дистанція, Час, Частота пульсу |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 144.5 см |
| Довжина | 115 см |
| Ширина | 52 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 24 місяці |
| Дисплей | LCD |
| Вимірювач пульсу | Так |
| Клас | Домашні |
| Комплектація | Велотренажер, мат |
| Конструкція | Вертикальні |
| Показання дисплея | Час тренування, пройдена дистанція, калорії, швидкість, пульс, watt-контроль, h.r.c., body fat, функція recovery, наявність bluetooth 4.0, 4 профілю користувача |
| Розміри | 144,5x52x115 см |
| Регулювання | Сидіння з вертикалі, сидіння з горизонталі |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Транспортувальні ролики | Так |