
44 988 ₴
Горизонтальний велотренажер Hop-Sport HS-070H Helix
Стабільний тренажер для домашніх тренувань, який допоможе вам поліпшити фізичну форму і коригувати свою фігуру. Він ідеально підходить для людей з проблемами спини або колінними суглобами. Максимальне навантаження на тренажер до 150 кг. Велотренажер обладнаний системою магнітного опору вагою 18,5 кг, комп'ютером з Bluetooth 4.0 і власником мобільного пристрою. Комфорт вправ посилюється регульованим сидінням і кермом з регульованим кутом нахилу.
Основні характеристики:
Показання комп'ютера: час тренування, пройдена дистанція, калорії, швидкість, пульс, ват-контроль, H. R. C., Body Fat, функція Recovery.
Багатофункціональний тренувальний комп'ютерПеретворіть свої тренування в справжній виклик! Комп'ютер пропонує великий вибір тренувальних програм і відстежує час, швидкість, дистанцію, калорії і частоту серцевих скорочень. Крім того, завдяки функції відновлення ви будете вимірювати ефективність організму, Body Fat буде визначати рівень жиру в організмі і розраховувати індекс ІМТ. У програмі HRC, контрольованої серцем, протягом всього тренування навантаження буде підлаштовуватися під ваш пульс так, щоб він був максимально оптимальним.
Система магнітного опору18,5-кг система магнітного опору (система маховика), яка використовується в тренажері, гарантує, що тренування не перевантажать коліна, буде гладким і, що важливо, дуже тихим. На моделі Helix можна займатися навіть вночі, не турбуючись про те, що пробудете інших членів сім'ї.
Регульований кут повороту кермаПравильно відрегульований кут нахилу керма - зробить тренування ще більш комфортними. Крім того, він забезпечить оптимальне положення рук і зап'ястя, щоб вони не піддавалися ризику неприємного оніміння під час тренування. Кут нахилу можна легко відрегулювати за допомогою регулятора, розташованого під тренувальним комп'ютером.
Регульоване сидіння із спинкоюКомфорт під час тренування є ключовим! Завдяки можливості точного регулювання відстані сидіння від педалей, ви можете легко регулювати його положення відповідно до зростанням. Ергономічна форма сидіння і зручна спинка зробить тренування приємними і комфортними.
Транспортні роликиПісля тренування вам не потрібно турбуватися про те, що ваш будинок все одно буде виглядати як тренажерний зал. Завдяки функціональним транспортним роликам, вбудованим в передній стабілізатор, ви можете легко переміщати обладнання в інше місце.
Тактильні датчики пульсуПеревірте свій пульс за допомогою чутливих тактильних датчиків в рукоятках! Результат вимірювання пульсу відображається на дисплеї. Під час тренувань все, що вам потрібно зробити, це покласти руки на датчики, щоб заміряти свій пульс. Правильний пульс є ключовим елементом тренувань. Будь-то спалювання калорій, поліпшення фізичної форми або зміцнення сил - оптимальна частота серцевих скорочень завжди допоможе вам досягти бажаних результатів більш ефективно!
ВирівнюванняМожливість точного вирівнювання тренажера за допомогою ніжок, розміщених в передньому і задньому стабілізаторі, усуває можливу проблему нерівного статі. Завдяки цьому ви можете бути впевнені, що еліптичний тренажер стабільний, і ваше тренування буде комфортною та безпечною.
Протиковзкі педалі з фіксуючими ременямиБезпека під час тренувань дуже важлива! Тому, коли ви тренуєтеся на цьому велосипеді, не потрібно турбуватися про те, що ваші ноги зісковзнуть з педалей. Завдяки нековзним педалей з фіксуючими ременями вони будуть залишатися на місці весь час.
Захисний килимок під тренажерЗахисний килимок Hop-Sport HS-170EM ефективний під тренувальне спорядження у якості вібропоглинаючого шару і забезпечує звукоізоляцію під час тренувань. Завдяки нековзною губці знизу мат стабілізує грунт для інтенсивних тренувань. Крім того, це допоможе вам захистити підлогу від подряпин та бруду. Після виконання вправ килимок можна легко згорнути і прибрати разом з обладнанням.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hop-Sport |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 54.5 кг |
| Вага маховика | 18.5 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Максимальна вага користувача | 150 кг |
| Призначення | Домашнє |
| Особливості | Транспортувальні ролики, Компенсатори нерівності підлоги |
| Стан | Новий |
| Тип | Горизонтальний |
| Функции компьютера | Витрата калорій, Дистанція, Швидкість, Час |
| Колір | Червоний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 107 см |
| Довжина | 170 см |
| Ширина | 57 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 24 місяці |
| Дисплей | Монохромний LCD |
| Вимірювач пульсу | Так |
| Клас | Домашні |
| Комплектація | Велотренажер, мат |
| Конструкція | Горизонтальні |
| Показання дисплея | Час, швидкість, відстань, калорії, одометр, пульс, ват-контроль |
| Розміри | 170x57x107 см |
| Регулювання | Сидіння, кут нахилу керма |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Транспортувальні ролики | Так |
| Рівні навантаження | 16 |