









27 700 ₴
22 200 ₴

Каркасний басейн прямокутний з куполом EXIT лайм 220х150х65 см
Ви шукаєте басейн для маленьких дітей або якісний неглибокий басейн для себе? Тоді це варіант пасуватиме Вам ідеально. Низький каркас дозволяє з легкістю увійти до нього навіть малюкам.
Ця модель неглибокого басейну доповнена багатофункціональним куполом і вибравши саме його, ви більше не залежите від погодних умов. Купол у вигляді накриття або тенту надійно закриває воду у басейне від небажаних забруднень, наприклад, листя, що впало з дерев. Купол легко відкривається завдяки унікальному механізму на шарнірах, він прозорий і Ви зможете бачити все, що відбувається у басейні. Також подібний тент сприяє швидкому прогріванню води у басейні, оскільки тепло від сонячних променів зберігається під накриттям довше.
З таким басейном з дахом Ваше дозвілля більше не залежить від капризів погоди.
Басейн оснащений насосом, який освіжає воду і підтримує її рух для попередження її забруднення. Фільтр-насос легко встановлюється на басейн і гарантує, що вода завжди буде чистою і приємною.
Виріб виглядає сучасно і стильно, із зовнішнього боку - тканина із забарвленням "лайм", що робить його розміщення в саду, на дачі або у дворі частки будинку особливо привабливим. Усередині - покриття синього кольору, що створює відчуття свіжості і прохолоди. Басейн EXIT оснащений трьох-кульовими стінами, виготовленими з ПВХ і полиэстера.
У басейну не лише унікальний дизайн, він веселий, яскравий, а головне міцний і стійкий, завдяки потужним ногам рами. Сталева рама чорного кольору, оцинкована і покрита порошковим методом, що оберігає її від іржі і ушкоджень.
Якщо ви хочете купити басейн високої якості з сильною рамою, тоді басейн EXIT Toys саме для Вас!

Розміри:
Рама:
Купол басейну:
Облицювання:
Насос:
Розміри упаковки:
Цей басейн поставляється в 2 коробках загальною вагою 34 кг
Коробка 1
Коробка 2
Гарантія - 12 місяців
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | EXIT Toys |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Вага | 34 кг |
| Висота | 135 см |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 273 см |
| Матеріал сходів | Метал |
| Об`єм | 1800 л |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 210 см |