





3 980 ₴

Великий вибір кольорів.
Чохол пошитий з ПВХ тканини, наповнювач - первинний поролон.
Легко піддається чищенню, міцний і безпечний.
Підходить для використання в дитячих ігрових кімнатах, дитячих садках, інклюзивних ресурсних центрах, ресторанах тощо. Так само можна використовувати в домашніх умовах.

|
Розмір упаковки, см |
30х30х80 см |
|
Вага, кг |
3 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hop-Hop |
| Країна виробник | Україна |
| Вид | М'який ігровий модуль |
| Колір | Різні кольори |
| Форма | Кругла |
| Додаткові елементи | Ні |
| Кількість елементів | 10 шт. |
| Розміри | |
| Довжина | 800 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Висота | 300 мм |
| Об`єм | 0.07 м³ |
| Вага | 3 кг |