






6 425 ₴


|
Розмір, см |
150х150х40 см, товщина борту 10 см |
|
Розмір упаковки, см |
150х150х40 см |
|
Вага, кг |
11 |
|
Необхідна кількість кульок, шт |
600 (в комплект не входять) |
|
Матеріали |
ПВХ тканина, первинний поролон, липучки, флізелін |
|
Гарантія |
1 рік |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hop-Hop |
| Країна виробник | Україна |
| Вид | Сухий басейн |
| Додаткові елементи | Так |
| Кількість елементів | 1 шт. |
| Форма | Кругла |
| Колір | Різні кольори |
| Розміри | |
| Вага | 4.992 кг |
| Висота | 400 мм |
| Довжина | 1200 мм |
| Об`єм | 0.192 м³ |
| Ширина | 400 мм |