










134 200 ₴
115 000 ₴

Басейн прямокутної форми, стандартно оснащений насосом з пісочним фільтром і сходами, за допомогою яких можна буде комфортно і безпечно входити і виходити з нього.
Каркасні басейни з куполами EXIT Toys багатофункціональні, довговічні і ідеально підходять для непередбачуваної літньої погоди!
Ця модель доповнена багатофункціональним куполом і вибравши саме цей басейн, ви більше не залежите від погодних умов. Купол у вигляді накриття або тенту надійно закриває воду у басейні від небажаних забруднень, наприклад, листя, що впало з дерев. Також подібний тент сприяє швидкому прогріванню води у басейні, оскільки тепло від сонячних променів зберігається під накриттям довше. Купол прозорий, легко відкривається завдяки вбудованим газовим пружинам, також має чотири доладні віконця.
Виріб виглядає сучасно і стильно, із зовнішнього боку - тканина із забарвленням дерево, що робить його розміщення в саду, на дачі або у дворі частки будинку особливо привабливим. Усередині - покриття синього кольору, що створює відчуття свіжості і прохолоди. Басейн EXIT оснащений трьох кульовими стінами, виготовленими з ПВХ і поліестеру. Насос з пісочним фільтром робить і зберігає воду чистою і свіжою, легко монтується на басейн і вода фільтрується за допомогою кварцевого піску.
У басейну не лише унікальний дизайн, він міцний і стійкий, завдяки потужним ногам рами. Сталева рама чорного кольору має діаметр 50 мм, оцинкована і покрита порошковим методом, що оберігає її від іржі і ушкоджень.
Якщо ви хочете купити басейн високої якості з сильною рамою, тоді басейн EXIT Toys саме для Вас!

Комплектація:
Рама:
Купол басейну:
Облицювання:
Насос:
Тепловий насос - нагрів води
Сходи:
Максимальна вага користувача - 120 кг
Товар упакований в 9 коробок загальною вагою 159 кг
Коробка 1
Коробка 2
Коробка 3
Коробка 4
Коробка 5
Коробка 6
Коробка 7
Коробка 8
Коробка 9
Гарантія - 12 місяців
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | EXIT Toys |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Вага | 141 кг |
| Висота | 181 см |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 450 см |
| Матеріал сходів | Метал |
| Об`єм | 7020 л |
| Стан | Новий |
| Фільтр | Піщаний |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 250 см |