






50 800 ₴

Каркасний басейн круглий з куполом EXIT дерево 360х122 см з насосом для фільтрів з картриджем виглядає лаконічно і елегантно. З зовнішньої сторони - тканина з візерунком у вигляді кам'яної стіни, що зробить його розміщення в саду, на дачі або у дворі будинку особливо естетичним.
Ця модель доповнена багатофункціональним куполом і обравши саме цей басейн, ви більше не залежите від погодних умов. Купол у вигляді накриття або тенту надійно закриває воду в басейні від небажаних забруднень, наприклад ,що впали з дерев листя. Також подібний тент сприяє швидкому прогріванню води в басейні, оскільки тепло від сонячних променів зберігається під накриттям довше. Купол легко відкривається завдяки своєму унікальному механізму на шарнірах, також він прозорий, тому перебуваючи в басейні. Ви зможете спостерігати за всім, що відбувається навколо.
Каркасний басейн досить просторий і в ньому можна плавати на надувному матраці. А якщо Вам подобається плавати під водою, це теж можливо, цей басейн з нової колекції має глибину 122 см.
Всередині - покриття синього кольору, що створює відчуття свіжості і прохолоди. Кругла форма басейну сприяє затишній і приємній атмосфері під час перебування в ньому, і дозволяє розміститися кільком бажаючим, тому що компанія Вам завжди забезпечена.
Біля басейну не тільки гарний дизайн, він міцний і стійкий, завдяки десяти ніг рами. Сталева рама чорного кольору оцинкована і покрита порошковим методом, що оберігає її від іржі і пошкоджень і гарантує тривале використання.
Басейн оснащений насосом, який освіжає воду і підтримує її рух для попередження її забруднення. Фільтр-насос легко встановлюється на басейн, а картриджі з фільтром гарантують, що вода завжди буде чистою і приємною.

Габаритні розміри:
Комплектація:
Рама:
Облицювання:
Насос:
Тепловий насос - нагрів води:
Купол басейну:
Сходи складні:
Цей продукт поставляється в 5 коробках загальною вагою 97 кілограма.
1. Розміри (Д х Ш х В) - 92 х 47 х 26 см
Вага брутто - 27 кг
2. Розміри (Д х Ш х В) - 127 х 36 х 9 см
Вага брутто - 28 кг
3. Розміри (Д х Ш х В) - 43 х 37 х 37 см
Вага брутто - 7 кг
4. Розміри (Д х Ш х В) - 107 х 32 х 17 см
Вага брутто - 22 кг
5. Розміри (Д х Ш х В) - 127 х 50 х 11 кг
Вага брутто - 13 кг
Гарантія - 12 місяців на сталеву конструкцію
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | EXIT Toys |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Вага | 73 кг |
| Висота | 122 см |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Діаметр | 360 см |
| Довжина | 360 см |
| Матеріал сходів | Метал |
| Об`єм | 10126 л |
| Стан | Новий |
| Фільтр | Картриджний |
| Форма | Кругла |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 360 см |