






52 000 ₴

Придбати в дитячу кімнату ліжко у вигляді машини - значить подарувати своєму улюбленому чаду безліч позитивних емоцій і захоплення. Така покупка здійснюється не на один рік, тому підійти до неї потрібно дуже продумано і серйозно.
У кімнаті має бути достатньо місця і поруч необхідна розетка, щоб підключити машину до блоку живлення. За безпеку можете не турбуватися, в комплекті є адаптер, який перетворює стандартні 220 В на безпечні 12 В.
Ви можете порадувати свою дитинку таким унікальним придбанням, що поєднує в собі технології, дизайн, практичність і гру. Це буде не просто спальне місце - цілий світ розваг! Ну а вночі - гармонія сну і комфорту, діти сплять в азарті і мріях.

Зовнішній корпус виготовлено з використанням першокласного ABS-пластику, включно з колесами. ABS - це різновид пластику, який демонструє максимальну стійкість до ударів, його нелегко зламати та подряпати, він не містить канцерогенних речовин, використовується в різних промислових виробництвах, навіть у виробництві деталей медичного обладнання, не є небезпечним для здоров'я людини.
Внутрішні деталі ліжка виготовлені з ламінованого ДСП.
Ліжка-машини виробляються відповідно до європейських стандартів з використанням передових технологій і мають сертифікат E-1 TUV.
Найголовніше, що ліжко-машинка має реалістичний вигляд не тільки зовні.
Воно може видавати цілком реальні звуки мотора, що заводиться, і машини, що їде, до того ж підсвічування фар, коліс і дна завершують образ сучасного автомобіля.
Таке підсвічування можна використовувати замість нічника, якщо ваша дитина боїться спати в повній темряві.
Звуком і світлом можна керувати за допомогою пульта.

| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид ліжка | ліжко-машина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Дно ліжечка | дерев'яні ламелі |
| Кількість спальних місць | 1 |
| Максимальне навантаження на спальне місце | 120 кг |
| Матеріал виготовлення каркаса | ламінована ДСП |
| Матеріал виготовлення фасаду | пластик, ДСП ламінована |
| Наявність висувного ящика | Ні |
| Наявність ніши для білизни | Ні |
| Підстава спального місця | дерев'яні ламелі |
| Стать | Унісекс |
| Розмір спального місця | 90х190 |
| Стан | Новий |
| Колір (відтінок) меблів | Синій |
| Габаритні розміри дитячого ліжка | |
| Глибина дитячого ліжка | 135 см |
| Довжина дитячого ліжка | 235 см |
| Загальна висота дитячого ліжка | 55 см |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 190 см |
| Ширина спального місця | 90 см |
| Комплектація | |
| Захисний бортик | Так |
| Матрац | Ні |
| Користувацькi характеристики | |
| Звук | Да |
| Підсвічування | Да |
| Колір | Синій |