





75 810 ₴

Басейн стандартно оснащений фільтрувальним насосом і сходами, за допомогою якої можна буде комфортно і безпечно входити і виходити з нього.
Ця модель доповнена багатофункціональним куполом і обравши саме цей басейн, ви більше не залежите від погодних умов. Купол у вигляді накриття або тенту надійно закриває воду в басейні від небажаних забруднень, наприклад, що впали з дерев листя. Також подібний тент сприяє швидкому прогріванню води в басейні, оскільки тепло від сонячних променів зберігається під накриттям довше. Купол прозорий, легко відкривається завдяки вбудованим пружинам, також має чотири віконця.
Виріб виглядає сучасно і стильно, з зовнішнього боку - тканина з забарвленням дерево, що робить його розміщення в саду, на дачі або у дворі приватного будинку особливо привабливим. Всередині - покриття синього кольору, що створює відчуття свіжості і прохолоди. Басейн EXIT оснащений трьох кульовими стінами, виготовленими з ПВХ і поліестеру. Фільтр-насос робить і зберігає воду чистою і свіжою, легко монтується на басейн і вода фільтрується за допомогою картриджів.
У басейну не тільки унікальний дизайн, він міцний і стійкий, завдяки потужним ногам рами. Сталева рама чорного кольору має діаметр 50 мм, оцинкованна і покритий порошковим методом, що оберігає її від іржі і пошкоджень.
Якщо ви хочете купити басейн високої якості з міцною рамою, тоді басейн EXIT Toys саме для Вас!

Комплектація:
Рама:
Купол басейну:
Облицювання:
Насос:
Сходи:
Мінімальна висота басейну - 85 см
Максимальна висота басейну - 106 см
Максимальна вага користувача - 120 кг
Гарантія - 12 місяців
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | EXIT Toys |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Вага | 136 кг |
| Висота | 181 см |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Довжина | 440 см |
| Матеріал сходів | Метал |
| Об`єм | 7020 л |
| Стан | Новий |
| Фільтр | Картриджний |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 240 см |